tez-duzenleme-hizmetleri

Doktora tezi, yüksek lisans tezi, proje ödevi, tıpta uzmanlık tezi, uzmanlık tezi, makale, bildiri, ödev vb. gibi akademik çalışmalarınızın biçimsel düzenlemesini profesyonelce yapmaktayız. Tezinizin biçimsel bozukluklar nedeniyle enstitüden dönmesine izin vermeyin. Tezinizi tam anlamıyla basıma hazır hale getirmekteyiz. İlk sayfasından son sayfasına kadar tezinizi dikkatli ve uygun bir şekilde düzenleyip size yardımcı olmaktayız. Tezlerinizi tez yazım kılavuzuna uygun hale getirmekteyiz. Yazılarınızın hatalı ve yanlış olmasını istemiyorsanız düzenleme hizmeti ile birlikte redaksiyon hizmeti de alabilirsiniz.

AKADEMİK REDAKSİYON olarak işimizi en doğru şekilde yapmakta ve çalışmalarınızı en iyi şekilde düzenlemekteyiz. Kurum olarak etik kurallara ve yasalara uygun olarak faaliyet göstermekteyiz. Güçlü akademik kadromuzla tezleriniz için gerekli işlemleri yapmaktayız. Tez düzenleme merkezi olarak faaliyet gösteren firmamız hizmet kalitesini devamlı bir şekilde geliştirerek globalleşen dünyanın sunduğu bilgi erişim kaynaklarını en verimli haliyle değerlendirmektedir. Kaliteli ve güvenli bir hizmet için bizi tercih edebilirsiniz.

Tezlerinizi veya diğer akademik çalışmalarınızı en iyi şekilde düzenleyerek kısa sürede teslim edebiliriz.  Uygun olmayan ve yanlış hazırlanan yazılarınızı düzelterek en doğru hale getirebiliriz. Profesyonel kadromuzla tezinizi tez yazım kılavuzuna uygun şekilde düzenliyoruz. Üstün hizmet kalitemiz ile sorunsuzca işlerimizi teslim ederek güven sunmaktayız.

Tez düzenleme merkezimiz ile istediğiniz sonuca ulaşabilir ve sorunsuzca işlerinizin üstesinden gelebilirsiniz. Size sunduğumuz imkanlar ile tezlerinizi kolaylıkla tamamlayıp yayıma hazır hale getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, sitemize girerek bizimle iletişime geçmek ve  tezlerinizin mükemmel bir hale gelmesini sağlamaktır.

AKADEMİK REDAKSİYON olarak; akademik metinlere bilimsel etik ilkelere sadık kalarak redaksiyon, düzeltme, düzenleme, geliştirme ve son okuma çalışmaları yapmaktayız.